دختر ادوارد چهارم ، خواهرزاده ریچارد سوم ، همسر هنری هفتم و مادر هنری هشتم ،  مارگارت ، ملکه اسکاتلند و مری ، ملکه فرانسه بود . اما او به عنوان یک شخص چگونه بود؟ در Plantagenet Princess ، Tudor Queen: The Story of Elizabeth of York ، Samantha Wilcoxson ماتریارش سلسله Tudor را برای خوانندگان داستانهای تاریخی به زندگی می آورد.

سایت دانلود کتاب ها

من همچنان شیفته تاریخ تودورها و تودور تاریخ هستم ، بنابراین جای تعجب نیست که این رمان بلافاصله قبل از خواندن توضیحات آن برای من جذاب باشد . خواندن کتابی که به الیزابت یورک توجه داشته باشد ، این مسئله را برای من حتی بزرگتر کرده است.

داستان در دو بخش گفته می شود: قسمت اول - Plantagenet Princess و Part II - Tudor Queen. مورد ثابت در هر دو بخش کتاب فتنه بود ، به ویژه شامل آنچه برای شاهزادگان در برج اتفاق افتاد (برادران الیزابت ادوارد و ریچارد ) که ناپدید شدند و به قتل رسیده اند - رمز و رازی که قرن ها بعد ادامه دارد. (به هر حال من از تصور نویسنده از آنچه برای شاهزاده ها اتفاق افتاد لذت می بردم. زمان "وحی" عالی بود!) ثابت دیگر درگیری بود که الیزابت اغلب در مورد اقدامات هنری برای حفظ تاج و تخت احساس می کند. خیلی راحت بود که خودم را در کفش الیزابت قرار دهم و تصور کنم که چقدر باید پاره شود وفاداری خود را نسبت به خانواده و شوهرش احساس کند و مجبور شود بارها و بارها بین آنها انتخاب کند.

نوشتن ویلکاکسون خارق العاده است و من توصیف وقایعی را که دربار تودور اتفاق می افتد ، تحسین کردم و مکانهای مختلف یا محیط عمومی الیزابت خود را در آن یافت. گفتگو در دست اینها مواردی نیستند که من معمولاً در یک بررسی به آنها اشاره می کنم ، اما از آنجا که این چیزها در چیزی که اخیراً آنرا مرور کردم ، فاقد آن بود ، در حین خواندن این کتاب برای من کاملاً برجسته بود.

این اولین کتاب در مجموعه Plantagenet Embers است. در حال حاضر مشغول خواندن کتاب دو ،  وفادار خائن: داستان مارگارت قطب هستم که بعداً در همین ماه بررسی خواهم کرد. براساس آنچه تاکنون خوانده ام؟ این شرط مطمئنی است که من یک نویسنده داستان جدید تاریخی را پیدا کرده ام که دنبال کنم. هورا!

من قطعاً این کتاب را به طرفداران داستان های تاریخی توصیه می کنم.

من یک پیشرفت خواندن نسخه از این حسن نیت ارائه میدهد کتاب دریافت BooksGoSocial طریق Netgalley .

به Goodreads اضافه کنید

نویسنده: Samantha Wilcoxson
عنوان: Plantagenet Princess، Tudor Queen: The Story of Elizabeth of York
سری: Plantagenet Embers # 1
ژانر: داستان های تاریخی
تاریخ انتشار: 6 آگوست 2015 توسط BooksGoS اجتماعی

درباره کتاب
او مادر هنری هشتم و همسر هنری هفتم بود اما الیزابت یورک کی بود؟ الیزابت که بعنوان بزرگترین فرزند ارزشمند ادوارد چهارم بزرگ شد ، هر دلیلی برای انتظار آینده ای روشن داشت تا اینکه درگذشت ادوارد و زندگی وی از هم پاشید.

هنگامی که دایی الیزابت ریچارد سوم شد ، وی مجبور شد طرف هایی را انتخاب کند. آیا او باید به برادر پدرش و وفادارترین حامی خود اعتماد کند یا به ی که مادرش برای دشمن خاندانش ، هنری تودور کرده ، احترام بگذارد؟

این انتخاب برای او در میدان در Bosworth ساخته شد و الیزابت Plantagenet شاهزاده خانم اولین ملکه Tudor شد.

آیا الیزابت با هنری خوشبختی پیدا کرد؟ و آیا او تا به حال حقیقت را در مورد برادران مفقودالاثر خود ، که به عنوان شاهزاده ها در برج معروف شدند ، کشف کرده است؟

خود را در دنیای الیزابت در Plantagenet Princess Tudor Queen ملکه کنید.

درباره نویسنده
SAMANTHA WILCOXSON نویسنده داستان های تاریخی و مبتذل سرگردان ، از کاوش در زندگی چهره های تاریخی از طریق تحقیق و بازدید از اماکن تاریخی لذت می برد. مطمئناً هیچ کس کاملاً خوب و بد نیست ، تلاش می کند تا احساسات و انگیزه های عمیق کسانی که در موردش می نویسد را آشکار کند و خوانندگان را قادر می سازد تا با چهره های تاریخی به روشی منحصر به فرد ارتباط برقرار کنند. سامانتا نویسنده آمریکایی با ریشه های انگلیس و مادر افتخار سه نوجوان شگفت انگیز است. او را اغلب می توان با یک کتاب در یک دست و لیوان شراب از طرف دیگر در کنار دریا پیدا کرد.

دانلود کتاب The Dare

tinyurl rebrandly bit.do bit.ly opizo.com
gg.gg shorturl.at shorl.com v.ht is.gd
b2n.ir plink.ir

11 داستان کوتاه که می توانید در کمتر از 10 دقیقه بخوانید

دانلود کتاب داستان الیزابت یورک توسط Samantha Wilcoxson

، ,الیزابت ,کتاب ,تاریخی ,های ,plantagenet ,را در ,های تاریخی ,tudor queen ,خود را ,داستان های

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

madresehk جامع ترین وبگاه تخصصی اخبار استانی رنگارنگ اطلاعات عمومی رومی زنگی ما بیشماریم پرنیان 52437336 dabestanhamzeh alitabarpub